nedeľa 5. júla 2015

WDIB #June - Adidas, Rexona, Avon, L'Oréal, Dove, Essence

Ahojte :)
Po dlhšej neaktivite sa k vám opäť hlásim živá a zdravá a musím vám povedať, že zatiaľ si leto užívam plnými dúškami. A čo vy? Dúfam, že je vám minimálne tak dobre, ako mne.
Viem, že s týmto článkom trochu meškám, ale priznám sa, že som na blog nemala ani čas a tak som si ho spravila práve dnes.
Tomuto odličovaču od Avonu som verná minimálne rok a som s ním veľmi spokojná. Akurát keď sa dostane do očí tak trochu štípe.Tento krém takisto používam už dlhšiu dobu a veľmi dobre pleť hydratuje.Kto ma pozná určite vie, že v lete používam najradšej telové spreje a tento som si kúpila viac-menej zo zvedavosti. Vonia krásne a celkom dlho vydrží. :)Toto nejaké zvláštne komentáre nepotrebuje, všetky 3 si plnia svoje povinnosti, ale Rexona mi vôbec nevonia. :DTieto sprcháče od Adidasu mám prvý krát a nedá sa mi na ne povedať jedno jediné krivé slovíčko. Takže spokojnosť. :)Krémy na ruky v letnom období potrebujem kvôli hydratácií a ako inak, Avon nesklamal. :)Tento sprej na objem som si kupovala viac-menej zo srandy a zo zvedavosti a musím povedať, že objem robí vážne parádny. Tento štetec na obočie mám z Avonu, ale používam vlastne len ten kartáčik na prečesávanie. Štetec mi príde celkom dosť hrubý. A tu už máme môj obľúbený set na obočie (používam len ten tieň vľavo). Tieň vpravo používam niekedy na linky, takže nikdy nezostane len tak bez povšimnutia. :)Tento púder je vlastne celkom prepadák, ale kupovala som ho v zúfalstve, lebo mi došiel púder. Stál asi 2,50€ a poviem vám, že za tú cenu zoženiem 4x lepší.A konečne som sa po pár mesiacoch dopracovala k tejto úžasnej voňavke. Hneď sa stala mojou novou obľúbenkyňou a mám ju veľmi rada. A tá výdrž, no proste jednotka s hviezdičkou. :)


Čo ste si kúpili v júni vy? :)

-Have A Nice Day And Xoxo! :)
          .
                       .
                                   .
                                                    .
                                                .
                                      -Lady_Ginger :*)

                                                   ♥ 

6 komentárov:

 1. Tie sprcháče od Adidasu vypadjú strašne lákavo :))
  Ja som si v juni nekúpila asi žiadnu kozmetiku ale oblečenie :))

  BibiBrooks

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tento mesiac kupovala prevažne len kozmetiku:)

   Odstrániť
 2. Super veci:).. tie sprcháče adidas sú uplné super, nielen krásne voňajú ale aj splňajú svoje účinky:-)..tú voňavku cherisch z Avonu si chcem objednať už dlho:)
  Neplánuješ v budúcnosti nejakú GA?

  OdpovedaťOdstrániť

Som rada za každý najskôr uvážený komentár (: ♥
Thanks for every comment ♥ & visit ♥

Power of one (un)ordinary Redhead♥. Autor obrázkov motívu: moorsky. Používa službu Blogger.

© Power of one (un)ordinary Redhead♥, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena