piatok 19. júna 2015

*Summer Inspirations 2015* Avon Big & Daring Waterproof Mascara REVIEW

Ahojte :)
Dnes som tu opäť so sériou letných inšpirácií a tentokrát som si pripravila recenziu. Určite každá z nás pozná ten pocit, keď chce byť pekná aj na kúpalisku a kúpi si vodeodolnú špirálu. 
A potom prichádza nejaký "úžasný" človek, ktorý vás s radosťou hodí do vody a vy sa bojíte, či ste sa náhodou nerozmazali. 
A ako v tomto teste obstála špirála Big & Daring? Čítaj ďalej. :)
Predchádzajúci článok zo série Summer Inspirations 2015: Make Your Own Fresh Lemonade. ♥

Tí, ktorí čítajú môj blog pravidelne určite o mne vedia, že špirálu B&D (rozumej Big & Daring) používam už minimálne rok a stále som ňou učarovaná. Bola to jednoducho láska na prvý pohľad... A keď som pri bežnej obhliadke Avon katalógu objavila túto vodeodolnú nádheru, neváhala som ani sekundu a o týždeň som ju už mala doma.

Vyzerá úplne ako aj bežná B&D, akurát je vodeodolná. Cez víkend som bola na kúpalisku a tak som mala príležitosť ju vyskúšať. 

Nanáša sa skvelo, riasy krásne zahustí a predĺži.. No skrátka moja milovaná špirála.♥ Pred odchodom z domu som spravila ešte menšiu skúšku vodeodolnosti. Trochu som namočila svoje riasy do vody a špirála (prekvapivo:D) držala pevne. Držala pevne aj keď som sa ju snažila rozmazať prstami. Takže v mojom menšom testíku zatiaľ dopadla na jednotku.Potom prišiel aj ten osudný moment, kedy som násilne skončila pod vodou. Jasné, že som z tej situácie veľmi nadšená nebola, ale keď som sa následne pozrela do zrkadla, bola som nadmieru spokojná. Špirála sa nerozmazala ani trošičku. Nerozmazala sa ani po druhom, treťom, štvrtom, piatom skončení pod vodou, takže za mňa dostala veľkú jednotku s hviezdičkou. 

Večer prišlo na rad odličovanie. Poviem pravdu, toho som sa dosť bála, pretože vodeodolné špirály musia niečo vydržať a tým pádom sa odličujú celkom ťažko. 
Použila som normálny odličovač od Avonu. Špirála sa odličovala pomerne ľahko, akurát ma trochu štípali oči. Ale to už je len poľahčujúca okolnosť. :DA môj konečný verdikt ?
Ak hľadáte vodeodolnú špirálu, ktorá vážne vydrží, robí krásne dlhé a husté riasy, skúste túto. Možno si ju zamilujete tak, ako ja. :)

Akú máte skúsenosť s vodeodolnými špirálami ? Ktorá je vaša srdcovka ? 


-Have A Nice Day And Xoxo! :)
          .
                       .
                                   .
                                                    .
                                                .
                                      -Lady_Ginger :*)

                                                   ♥ 

4 komentárov:

 1. Ahojky!!! Jsem ráda, že jsem tě našla. Protože ti chci říct. že mám nový blog.

  www.blogbycathy.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Som “RADA“, že si prišla na tento blog LEN aby si si spravila REKLAMU

   Odstrániť

Som rada za každý najskôr uvážený komentár (: ♥
Thanks for every comment ♥ & visit ♥

Power of one (un)ordinary Redhead♥. Autor obrázkov motívu: moorsky. Používa službu Blogger.

© Power of one (un)ordinary Redhead♥, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena