pondelok 22. decembra 2014

*Christmas Edition* - DIY - Svietnik

Ahojte :)
Dnes znova DIY, ktoré som obzerala na nete už od októbra. Ale stihla som ho spraviť až dnes. :D Stálo to za tú námahu, pretože je to vážne krásne. Čo sa týka práce, bola taká tímová, pretože ruku k dielu priložila aj sestra, aj mama, aj tato. :D Spravila som aj také jednoduchšie svietniky, ale to čo sa tam rozhodnete dať, je len na vás. Môžete použiť fotky, šišky, všelijaké dekorácie atď... :)
A nezabudnite, že najskôr musíme prevrátiť pohár a dekorácia pôjde tam, kde sa dáva víno. :) 


Potrebujeme: 

-Hlavná položka bez ktorej sa nezaobídete sú nejaké baňaté poháre na víno :) Môžete si ich vybrať podľa toho, akú veľkosť chcete. Ja som použila poháre z miestnej fabriky Rona :D.
-nejaké dekorácie, ktoré použijeme (šišky,fotky,guličky atď...)
-lepiacu pištoľ a samozrejme náboje.
-sviečky (najlepšie nejaké také väčšie ako som použila ja)
-kartón (na ktorý prilepíte svietniky)
-umelý sneh (v spreji, zoženiete v kvetinárstve)
a nakoniec ešte kartónové kolieska, ktoré si vystrihnete podľa rozmerov pohára. :)Vystrihneme si kolieska podľa obvodu pohára. Ja som ich ešte namaľovala bielou farbou. (obr.4 v koláži).


1. Svietnik som robila s tatom, mal dosť dobré nápady, ktoré by ma vôbec nenapadli. Vymysleli sme dekoráciu snehuliaka. :)

Na telo sme použili biele gule na stromček, ktoré sme na seba prilepili. Potom sme našli ešte menšie guličky, ktoré sme prefarbili na bielo a prilepili sme ich k snehuliakovmu telu. Oči, úsmev a gombíky sme len nakreslili čiernou farbou. (Dá sa použiť aj fixka)
Mrkvu na nos sme zasa spravili z ostrej špajdle (odstrihli sme ostrý koniec) a namaľovali sme ho na oranžovo.
Klobúčik sme spravili z nejakého vrchnáka, ktorý sme natreli na čierno a nakoniec metličku do ruky sme spravili zo štetca. :) Snehuliaka sme prilepili na koliesko, potom k poháru. :)

2. Svietnik je len taký jednoduchý, zvládne ho každý, aj tí menejšikovní. :) Na koliesko sme prilepili len dekoráciu anjelika a obsypali sme ho trochu jedlými guličkami od Dr.Oetkera. :) Potom sme ho už len koliesko aj s anjelom nalepili k poháru a hotovo. :)


3. Svietnik bol ešte jednoduchší, pretože sme len pohár vyplnili až doplna guľami na stromček (len maličkými) a pridali sme k nim ešte hviezdičku. :) Opäť sme pohár prilepili ku kartónovému koliesku a potom k poháru. :)
A posledný 4. Svietnik sme spravili z umelej čečiny, pridali sme tam nejaké umelé šípky a kúsky škorice. :) Všetko sme to prilepili ku koliesku a potom zasa k poháru. :)
Úplne nakoniec prišlo lepenie na kartónovú podložku, ktorú sme natreli na bielo. Potom sme ju ešte dozdobili nejakými dekoráciami a ešte trochu zasnežili umelým snehom. :) 

A svietniky máme hotové!:) ♥♥ Páči sa vám hotový výrobok ? Skúšali ste doma niečo podobné ? Ak nie, určite skúste, je to vážne krásna dekorácia do každej domácnosti. :) ♥

-Have A Nice Day And Xoxo! :)
          .
                       .
                                   .
                                                    .
                                                .
                                      -Lady_Ginger :*)

2 komentárov:

Som rada za každý najskôr uvážený komentár (: ♥
Thanks for every comment ♥ & visit ♥

Power of one (un)ordinary Redhead♥. Autor obrázkov motívu: moorsky. Používa službu Blogger.

© Power of one (un)ordinary Redhead♥, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena