štvrtok 3. júla 2014

My Routine - Part.2 -> Night

Ahojte! :)
Konečne tu máme aj druhú a finálnu časť tejto série.. :D Dúfam, že sa vám to aspoň trošku páčilo. ;)


Vlasy si umývam tak každý  2-3 deň, podľa toho ako sa mi mastia ale väčšinou každý 2. :) Najradšej požívam Schaumu alebo Elseve.


Čo sa týka sprchovacích gélov, rada skúšam stále nové vône, pretože keď nejaký sprcháč používam dlhšie, sprotiví sa mi. :o Aktuálne ale mám tento od Palmolive, ktorý mi už celkom začína prekážať. :D


Po sprchovaní sa natieram týmto už asi legendárnym telovým mliekom, ktoré som tu už spomínala asi 2000 krát.. :D


Celkom rada používam aj tento telový krém, s výťažkami a minerálmi z Mŕtveho mora. Zo začiatku mi pripomínal nejaký sprcháč pre mužov tou vôňou. Myslím, že si kúpim aj druhé balenie, lebo tohto mám už žalostne málo.. :( :D Mimochodom sa mi strašne páči aj tá "krabička" v ktorom to je, kde som si neraz pricvikla prsty a verte mi- bolelo to. :D


Z ľava: Maska na vlasy a sprej na tepelnú ochranu vlasov. :) Masku požívam len raz do týždňa a sprej na tepelnú ochranu vlasov vždy, keď si fénujem a žehlím vlasy.


 Deosprej nemôže chýbať, of course! ;) Po sprchovaní sa najem, pozriem TV alebo niečo a pred spaním sa ide na poriadny odličovací proces. :D Používam väčšinou odličovač z Avonu. Keď mám aj oči aj make-up už "dole", použjem čistiaci gél, umyjem si tvár a následne nakrémujem.


Mám takú úchylku, že bez nakrémovaných rúk pred spaním nemôžem spať... :D Takže pred spaním si ruky musím poriadne nakrémovať. ;)


Tak to bolo všetko, hádam sa vám táto séria (veľmi dlhááááááááá:D) páčila...
-Xoxo And Have A Nice Day! :*
-Lady_Ginger ^_^

                                                                  

0 komentárov:

Zverejnenie komentára

Som rada za každý najskôr uvážený komentár (: ♥
Thanks for every comment ♥ & visit ♥

Power of one (un)ordinary Redhead♥. Autor obrázkov motívu: moorsky. Používa službu Blogger.

© Power of one (un)ordinary Redhead♥, AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena